У ЯМПОЛІ В ЦЕНТРІ  МІСТА ТИСЯЧАМИ ВОГНІВ ЗАСЯЯЛА НОВОРІЧНА ЯЛИНКА

Дата: 17.12.2021 17:08

17 грудня у місті Ямполі в святковій колоритній атмосфері відкрили головну новорічну ялинку міста. Вже стало традицією, що в переддень Святого Миколая вмикають вогні головної героїні новорічних свят та проводять масовий святковий захід.

Дійство розпочалось о 15:30 у центрі нашого міста. Подивитися, як засвітяться вогники новорічної красуні зібралося багато дітвори та дорослих, а також  представники різних колективів.

Цього року новорічна ялинка знову тішитиме містян ілюмінацією. В доповнення до головної красуні, центр міста прикрашений різними фігурами та декораціями –  і це те, що додає святкового настрою.

З Днем Святого Миколая, відкриттям новорічної ялинки дітлахів та їх батьків,  привітав міський голова Сергій ГАДЖУК.

Міський голова побажав кожній родині, перш за все, миру, новорічного настрою, добра і щастя.

На святі містяни приймали вітання від першого заступника голови Вінницької обласної ради Володимира КІСТІОНА, який засвідчив свою відданість Ямпільщині та  побажав миру, добробуту, віри в себе та надії на світле й щасливе майбуття нашої держави.

З великою радістю дітвора зустрічала Святого Миколая, який приніс із собою  гарний настрій, загадки, хороводи та найголовніше солодкі подаруночки малечі.

Завдяки яскравій новорічній програмі, яку підготували працівники центру культури та дозвілля,  глядачі отримали масу гарних емоцій, піднесений передноворічний настрій, казкову атмосферу, безліч незабутніх вражень та позитивних емоцій. Присутні слухали пісень, фотографувалися біля зеленої красуні та біля святкових локацій.