СПІЛЬНЕ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ

Дата: 16.12.2021 10:45

15 грудня 2021 року в малому залі Ямпільської міської ради в рамках підготовки до чергової 16 сесії міської ради відбулось спільне засідання постійних комісій міської ради з питань  архітектури, містобудування, будівництва, житлово- комунального господарства та комунальної власності, з питань соціально-економічного розвитку, фінансів та бюджету,  з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, місцевого самоврядування, законності,  зв’язків  з органами влади, об’єднаннями громадян та засобами масової інформації та  з питань освіти, культури, туризму, охорони здоров’я, фізичної культури та спорту, соціального захисту населення.

В роботі комісії взяли участь секретар міської ради Семенюк В.А.,  заступники міського голови, керівники структурних підрозділів, старости та керівники комунальних підприємств.

Члени комісій розглянули і опрацювали  19  питань порядку денного.

Зокрема обговорили проєкти рішень щодо :

• затвердження порядку та нормативів відрахувань частини чистого прибутку (доходу) підприємствами комунальної власності Ямпільської міської ради у 2022-2024 роках
  • Програми  соціально - економічного розвитку Ямпільської міської територіальної громади на 2022 рік
  • структуру виконавчих  органів ради, апарату ради та її виконавчого комітету, затвердження їх штатів
  • Програми сприяння розвитку інформаційного простору  у Ямпільській міській територіальній громаді  на 2022 – 2024 рік
  • припинення  КП «Ямпільський розважально-оздоровчий центр»  Ямпільської міської ради шляхом ліквідації
  • внесення змін до Статуту Ямпільського міського центру культури та дозвілля Ямпільської міської ради.

Ознайомились з проєктом бюджету громади на 2022 рік, обговорили всі можливі плюси та мінуси та рекомендували його на розгляд сесії, що відбудеться 21 грудня.

Обговорили Перелік  об’єктів  комунальної власності Ямпільської міської територіальної громади, що підлягає приватизації у 2022 році.

Ознайомились з  об’єктами нерухомого майна що пропонуються до  включення в Перелік другого типу об’єктів комунальної власності Ямпільської міської територіальної громади, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону.

Заслухали перелік об’єктів у сфері водопостачання, що перебувають у комунальній власності Ямпільської міської ради та пропонуються для  передачі в оренду.

Опрацювали проєкт рішення щодо детального плану території для «Нового будівництва міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Ульянівка-Косеуць», митного поста «Ямпіль» Вінницької митниці та мостового переходу через річку Дністер на Україно-Молдовському кордоні за межами населених пунктів м. Ямпіль та с. Ульянівка Могилів-Подільського району Вінницької області».

Заслухали звіти старост Ямпільської міської територіальної громад за поточний рік , а саме:

-Іванчишена Р. П. - старости Бушанського старостинського округу;

-Жереба  В. М.- старости Русавського старостинського округу;

-Домбровської М. І. - старости Цекинівського старостинського округу;

-Іриковської І. В. - старости Порогівського старостинського округу;

-Боднар Л. В.- старости Михайлівського  старостинського округу;

-Барновеги А. О. - старости Слободо - Підлісівського старостинського округу.

Також заслухано звіт директора комунального підприємства «Ямпільський розважально- оздоровчий центр» Ямпільської міської ради про фінансово-господарську діяльність підприємства за 2021 рік.

Підтримали проєкт рішення щодо звернення депутатів Ямпільської міської ради 8 скликання до Президента України, Верховної Ради України щодо внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо  збалансованості бюджетних надходжень та погодили його розгляд депутатами на майбутньому сесійному засідання ради.

Всі проєкти рішень, що розглянуті на засідання підтримані членами комісії та запропоновані на розгляд сесії міської ради.