ОСВІТЛЕННЯ ВУЛИЦЬ НА ПОСТІЙНОМУ КОНТРОЛІ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Дата: 15.12.2021 17:16

Стан вуличного освітлення є досить актуальною проблемою для населених пунктів нашої територіальної громади. Воно завжди відігравало значну роль, адже виконує одночасно безліч функцій: убезпечує транспортний та піший рух, робить середовище більш затишним та естетичним. Правильно сплановане, якісне вуличне освітлення також сприяє запобіганню злочинних дій.

В одному селі світиться 1150 ліхтарів, в іншому – 40. Тож, міський голова Сергій Гаджук, поставив за мету вирішення проблеми освітлення вулиць одним  з головних пріоритетів у діяльності виконавчого комітету ради, і тримає це питання на постійному контролі.

У поточному році Ямпільською міською радою на конкурс «Комфортні громади» подано проєкт «Освітлення вулиць – запорука безпеки життєдіяльності громади», де в селі Петрашівка по вулиці  Київській, Кооперативній і Незалежності та в селі Миронівка по вулиці Шевченка, Б. Хмельницького і Лобановського проведено 5350 метрів вуличного освітлення на загальну суму 471,9 тис. грн., з них кошти обласного бюджету – 235,95 тис. грн., кошти місцево бюджету – 235,95 тис. грн..