ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЯМПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 15.12.2021 11:47

14 грудня у залі засідань Ямпільської міської ради відбулося чергове засідання виконавчого комітету, на якому були присутні 25 членів виконавчого комітету.

На  розгляд засідання винесено 26 питань.

Зокрема, заслухано інформацію про стан надання адміністративних послуг Управлінням « ЦНАП» Ямпільської міської ради, виконання плану роботи виконавчого комітету Ямпільської міської ради  за 2021 рік  та затвердження  плану роботи  на 2022рік, доповідачами з цих питань були Підгурська Л.В. та Віт О.В.

Жваво обговорили питання  організації та проведення новорічних та різдвяних свят.

Схвалили проєкт рішення міської ради про міський бюджет на 2022 рік, про який доповідала Козюк С.В.

Виконавчим комітетом  розглянуто та погоджено рішення про затвердження мережі бюджетних установ, які будуть фінансуватися із міського бюджету у 2022 році, затвердження змін до фінансових  планів та затвердження  безпосередньо фінансових  планів КП «Ямпільський центр первинної медико-санітарної допомоги» Ямпільської міської ради та  КНП «Ямпільська територіальна лікарня», схвалили проєкт рішення міської ради щодо Програми соціально - економічного розвитку Ямпільської міської територіальної громади на 2022 рік , затвердили  інформаційне повідомлення про передачу в оренду без проведення електронного аукціону.

Обговорено створення робочої групи щодо розбудови індустріального парку

на території Ямпільської територіальної громади.

Надали дозвіл на зрізання аварійних дерев,  на встановлення пам’ятних знаків на єврейських кладовищах в  м. Ямпіль та с. Велика Кісниця.

Визначили переліку об’єктів, на яких порушники будуть відбувати адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт, кримінальне покарання у вигляді громадських робіт, адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних робіт та види зазначених вище  робіт, що можуть ними виконуватись на території  Ямпільської міської ради у 2022 році.

Далі обговорено та внесено зміни до відповідного рішення щодо  граничної чисельності працівників закладів освіти Ямпільської міської ради на 2022рік, а також затверджено граничну чисельність працівників Ямпільського міського центру культури та дозвілля Ямпільської міської  ради на 2022рік.

Члени виконкому своїм рішенням підтримали проєкт рішення про передачу більярдних столів  на баланс відділу культури, туризму та релігії  Ямпільської міської ради.

Також, розглянуто та підтримано 5 рішень в інтересах дітей за поданням служби у справах дітей.

З усіх питань порядку денного прийняті відповідні рішення.