ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

Дата: 14.12.2021 16:26

14 грудня – день, коли Українська держава вшановує героїчний подвиг учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. В цей день, минають 35-ті роковини від дня катастрофи планетарного масштабу, що назавжди змінила історію Чорнобильської АЕС, змінила ставлення до використання мирного атома, змінила долі тисяч людей.

Ямпільська міська рада сьогодні вшановує ямпільчан, які були в числі тих мужніх та самовідданих людей, які у 1986 році прийняли доленосний виклик, щоб захистити не тільки Україну, але й усе людство від руйнівного впливу зруйнованого внаслідок аварії на Чорнобильської АЕС 4-го енергоблоку.

Міський голова Сергій Гаджук разом з ліквідаторами, що проживають на території громади, вшанували пам'ять про всіх учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС урочистим покладання квітів до пам’ятного монументу ліквідаторам, що знаходиться в центрі міста Ямполя.

Також, міський голова звернувся зі словами вдячності до присутніх і відмітив їхній подвиг, адже ціною надзвичайних зусиль джерело ядерної небезпеки для величезної території вдалося локалізувати. У цьому вагома особиста заслуга кожного ліквідатора аварії на Чорнобильській АЕС. Всім ліквідаторам  Сергій Гаджук побажав міцного здоров’я, миру, добробуту, родинного тепла. Світла пам’ять тим, хто загинув, рятуючи людство від радіаційної стихії, хто згодом пішов із життя через втрачене здоров’я.

Відзначено Подяками за мужність, професіоналізм та високу самовідданість при ліквідації катастрофи  чотирьох наших ліквідаторів –

-Білінського Леоніда Володимировича

-Бадюка Олександра Михайловича

-Москаленко Сергія Володимировича

-Майла Івана Івановича.

Наш обов’язок – пам’ятати і шанувати, бути гідними і вдячними, оточити турботою ліквідаторів та чорнобильські родини.