ПОРЯДОК НАДАННЯ ДОПОМОГИ В РАМКАХ ПРОГРАМИ "єПІДТРИМКА"

Дата: 14.12.2021 14:14

Кабмін постановою від 09.12.2021 номер 1272  затвердив Порядок надання допомоги в рамках Програми "єПідтримка".

Отримувачем допомоги є фізична особа - громадянин України віком від 18 років, якому присвоєно реєстраційний номер облікової картки платника податків, який має в мобільному додатку Порталу Дія (Дія) сформований сертифікат, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Cov-2, однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров'я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях.

Допомога надається отримувачу допомоги за його бажанням одноразово у розмірі 1000 гривень.

Допомога надається отримувачам допомоги виключно для придбання у безготівковій формі з використанням платіжних карток та/або їх реквізитів послуг у сферах культури, фізичної культури і спорту, здійснення внутрішніх пасажирських перевезень залізничним та авіаційним транспортом, а також для придбання книжок у суб'єктів господарювання, які провадять господарську діяльність у зазначених сферах на території України, зареєстрованих відповідно до законодавства, та яким банком-еквайром встановлено код категорії продавця (Merchant Category Code, далі - МСС-код) з переліку.

Програма "єПідтримка" діє:

з 19 грудня 2021 р. по 18 грудня 2022 р.;

з 13 грудня 2021 р. у пілотному режимі за умови попередньої реєстрації для участі у Програмі через Єдиний державний веб-портал електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія

Постанова набрала чинності 10 грудня 2021 року у зв'язку з її опублікуванням в Урядовому кур'єрі від 10.12.2021 N 238.