ШАНОВНІ ЛІКВІДАТОРИ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС!

Дата: 14.12.2021 09:15

Минуло 35 роки від дня однієї з найбільших катастроф України — аварії на Чорнобильській АЕС, аварії, до якої ніхто не був готовий. І так сталося, що саме ліквідатори стали першими, хто кинувся на приборкання радіаційної стихії ціною власного здоров’я та життя.

Висловлюю щиру подяку за ваш неоціненний подвиг, героїзм і мужність. Ви відважно кинулися до боротьби, аби усунути наслідки аварії, не чекаючи ні нагород, ні відзнак, почасти навіть не усвідомлюючи усієї небезпеки, на яку наражалися.

Ми у вічному боргу перед вами, хто ціною свого здоров’я і свого життя врятував усіх нас, країну, людство від ядерного вогню.

Вічна вдячність живим і світла пам’ять загиблим.

Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС бажаю вам і вашим рідним та близьким міцного здоров’я, терпіння, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди та усіх благ. Нехай сонце зігріває вас своїм теплом ще багато-багато років! Хай завжди поруч з вами буде людська подяка за ваші добрі справи!

З повагою,

міський голова Сергій Гаджук