ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА ВОЇНАМ

Дата: 10.12.2021 12:13

Ямпільська громада активно долучилась до збору гуманітарної допомоги для військовослужбовців військових частин Вінниччини, які беруть безпосередню участь в Операції Об’єднаних сил у Донецькій та Луганській областях.

Напередодні новорічних та різдвяних свят, зібрати та доставити до місця дислокації військових на Сході смаколики з дому, є тим важливим кроком у їх підтримці, що дасть змогу кожному з них відчути тепло з рідної сторони.

За ініціативи міського голови Сергія Гаджука був організований збір в кожному старостинському окрузі, школах громади. Активно долучились підприємці та небайдужі. Завдяки їм було зібрано крупи, цукор, олію, бутильовану воду, макаронні  вироби, чай, каву, фрукти, цукерки, печиво та консервацію. Охочих допомогти виявилось чимало.

9 грудня все перелічене укомплектовувалось в автобус в місті Ямпіль, а вже сьогодні, 10 грудня відправлено для наших захисників.