КОВІД СТАТИСТИКА

Дата: 10.12.2021 09:13

За 09.12.2021 р. за медичною допомогою до сімейного лікаря звернулось - 307 осіб, в т.ч відвідувань дітей- 57.За 09.12.2021 р. за медичною допомогою до сімейного лікаря звернулось - 307 осіб, в

Здійснено 19 виїздів сімейного лікаря надім.

Хворих на ГРВІ - 9.

Хворих на пневмонію на амбулаторному лікуванні - 36.

Хворих на Covid-19 на амбулаторному лікуванні 47 осіб, в т.ч.3 дітей та 2 медичних працівники.

Зроблено 17 заборів зразків біоматеріалу для ПЛР тестування.

Вакциновано 156 осіб.

Всього вакциновано І дозою - 8793 особи, ІІ дозами- 7408 осіб, що становить 29,5 % дорослого населення, яке заключило декларації із сімейними лікарями.

Вакциною Короновак І дозою вакциновано- 3741 особа, ІІ дозами вакциновано- 2978 осіб, вакциною Астразенека І дозою вакциновано- 1293 особи, ІІ дозами вакциновано- 1240 осіб, вакциною Пфайзер вакциновано І дозою- 2507 осіб, ІІ дозами вакциновано- 2381 особа вакциною Модерна вакциновано І дозою- 1252 особи, ІІ дозами вакциновано- 809 осіб.