ТРИВАЄ РЕАЛІЗАЦІЯ МІЖМУНІЦИПАЛЬНОГО ПРОЄКТУ «ВЕЛОСИПЕДОМ ПО ПІВДЕННОМУ ПОДІЛЛЮ»

Дата: 06.12.2021 18:01

Ямпільська міська рада реалізовує проєкт «Велосипедом по Південному Поділлю», що розроблений в рамках конкурсу «Комфортні громади».

Одним із заходів проєкту є облаштування оглядових майданчиків, із встановленням велосипедних стоянок та інформаційних щитів.

Наша громада має чудові, колоритні та затишні місця, в яких хочеться зупинитись аби вдосталь насолодитись краєвидами. Саме в таких місцях, по лінії вело маршруту, який пролягає вздовж річки Дністер, в рамках проєкту облаштовано 3 оглядових майданчики в селах Михайлівці, Оксанівці та Цекинівці.

В селі Михайлівка оглядовий майданчик знаходиться в урочищі «Мудраківка», де наче на долоні видно все село та сусідню Молдову.

Цекинівка - матиме два оглядових майданчика, один з яких вже побудований при в’їзді в село біля пам’ятного знаку «Я люблю Цекинівку».

В урочищі «Мохната гора» поблизу села Оксанівка облаштовано оглядовий майданчик та підхід до Оборонного скельного монастиря 11 – 17 століття, який давно потребував конкретних дій по його облаштуванню.

Реалізація проєкту ще триває, до повного завершення проєкту залишилось майже 15%. А це завершення розробки та наповнення туристичного сайту YampilTRAVEL та аудіо гіду по маршруту і встановлення інформаційних щитів з QR –кодами.