ГЕРОЇВ СТЕЖИНА – ВІД БАТЬКА ДО СИНА

Дата: 06.12.2021 12:46

6 грудня відзначається День Збройних Сил України.

Доблесть і честь солдатів і офіцерів - в цьому справжня сила будь-якої армії. Український воїн - надійний захисник, відданий патріот і людина, для якої честь, свобода і незалежність - це важніше за все. Сьогодні, український воїн-захисник є найбільшою гордістю в суспільстві.

В цей день  громадяни країни висловлюють свою повагу українським солдатам та офіцерам.

З нагоди святкування Дня Збройних Сил України  у читальній залі КЗ «Ямпільська міська публічна бібліотека»  була представлена патріотична експозиція «Героїв стежина – від батька до сина», яка  знайомить читачів з сьогоденням українського війська, прийомом на військову службу за контрактом, викликами, які стоять перед армією на захисті нашої держави.

Щирі вітання всім військовослужбовців з Днем Збройних Сил України!

Слава Україні!

Героям слава!