КОВІД СТАТИСТИКА

Дата: 02.12.2021 09:34

За 01.12.2021 р. за медичною допомогою до сімейного лікаря звернулось - 250 осіб, в т.ч відвідувань дітей- 40.

Здійснено 6 виїзди сімейного лікаря надім.

Хворих на ГРВІ - 4.

Хворих на пневмонію на амбулаторному лікуванні - 18.

Хворих на Covid-19 на амбулаторному лікуванні 104 особи,в т.ч.4 дітей та 5 медичних працівники.

Зроблено 14 заборів зразків біоматеріалу для ПЛР тестування.Відправлено 18 зразків в лабораторію,4 із них позитивні.

Вакциновано 197 осіб.

Всього вакциновано І дозою - 8484 осіб, ІІ дозами- 6883 особи, що становить 27,17% дорослого населення, яке заключило декларації із сімейними лікарями.

Вакциною Короновак І дозою вакциновано- 3678 осіб, ІІ дозами вакциновано- 2631 осіб, вакциною Астразенека І дозою вакциновано- 1284 особи, ІІ дозами вакциновано- 1201 особа, вакциною Пфайзер вакциновано І дозою- 2420 осіб, ІІ дозами вакциновано- 2257 осіб, вакциною Модерна вакциновано І дозою- 1102 осіб, ІІ дозами вакциновано- 794 особи.

В наявності всі вакцини.

Запрошуємо всіх бажаючих на вакцинацію. Захистіть себе та своїх рідних.

Станом на ранок 2 грудня в інфекційному, терапевтичному та хірургічному відділеннях Ямпільської ТЛ перебувають 67 хворих на ковід. Із них 64 пацієнти мають підтверджений діагноз, троє хворих із підозрою. 66 пневмоній. За останню добу поступило 5 хворих. 55 хворих кисневозалежні: 35 - на концентраторах, 17 осіб підключені на пряму подачу кисню, в режимі СІПАП - 3 людини.

За минулу добу було використано 38 балонів із киснем. Запас балонів - 31 (на під'їзді 123 балони з киснем). Щодня їдуть машини і завантажуються киснем в Чернівцях.