КОВІД СТАТИСТИКА

Дата: 01.12.2021 09:33

За 30.11.2021 р. за медичною допомогою до сімейного лікаря звернулось - 289 осіб, в т.ч відвідувань дітей- 47.Здійснено 23 виїзди сімейного лікаря надім.

Хворих на ГРВІ - 17.

Хворих на пневмонію на амбулаторному лікуванні - 18.

Хворих на Covid-19 на амбулаторному лікуванні 109 осіб,в т.ч.5 дітей та 5 медичних працівники.

Зроблено 21 забір зразків біоматеріалу для ПЛР тестування.Відправлено 65 зразків. Із них 24 позитивних.

Вакциновано 148 осіб.

Всього вакциновано Ідозою - 8413 осіб,ІІ дозами- 6757 осіб,що становить 26.6% дорослого населення,яке заключило декларації із сімейними лікарями.

Вакциною Короновак І дозою вакциновано- 3662 осіб,ІІ дозами вакциновано- 2550 осіб,вакциною Астразенека І дозою вакциновано- 1284 особи,ІІ дозами вакциновано- 1201 особа,вакциною Пфайзер вакциновано І дозою- 2399 осіб,ІІ дозами вакциновано- 2212 осіб, вакциною Модерна вакциновано І дозою- 1068 осіб,ІІ дозами вакциновано- 794 особи.

В наявності всі вакцини.

Запрошуємо всіх бажаючих на вакцинацію.Захистіть себе та своїх рідних.