КОВІД-СТАТИСТИКА

Дата: 29.11.2021 10:27

За вихідні дні- 27.11.2021-28.11.2021 р. за медичною допомогою до сімейного лікаря звернулось - 13 осіб,в т.ч.4 дітей.

Хворих на ГРВІ- 9 осіб.

Хворих на пневмонію на амбулаторному лікуванні - 21.

Хворих на Covid-19 на амбулаторному лікуванні 101 особа,в т.ч. 3 дитини та 3 медичних працівники.

Зроблено 6 заборів зразків біоматеріалу для ПЛР тестування і відправлено в лабораторію.

Вакциновано 37 осіб.

На стаціонарному лікуванні в КНП «Ямпільська територіальна лікарня» перебуває 63 особи, з них 61 підтверджених хворих на Covid-19 та 2- з підозрою. Кисневозалежні 47 осіб, з них на СРАР – 2.

За добу в середньому використовується 47 балонів кисню.

До відома: в КНП «Ямпільська територіальна лікарня» Ямпільської міської ради для надання допомоги хворим на Covid-19 виділено 130 ліжок. Станом на 29 листопада їх завантаженість становить  майже 50%, а саме на лікуванні перебуває 63 особи.

Кисень в Ямпільську лікарню щоденно довозиться, як і всім лікарням області – з Чернівецької області. Добове використання складає від 43 до 50 балонів. Наразі запас кисню становить 200 балонів.