У СЕВЕРИНІВЦІ ЗАПУСТИЛИ НОВИЙ ВОДОГІН

Дата: 26.11.2021 12:12

Ямпільська міська рада завершила реконструкцію водопровідної мережі в селі Северинівка. З середини листопада більше 130 домоволодінь отримали воду в свої оселі.

Нагадаємо, що ввесь проект тривав з 2019 року, коли Северинівська сільська рада приймала участь у обласній програмі «Питна вода» з проектом «Реконструкція мережі водопостачання в с. Северинівка» на загальну суму 2400,0 тис. грн. Сільською радою було виготовлено проектно-кошторисну документацію, отримано експертизу та всі дозволи на реконструкцію діючої водопровідної мережі. Доречі, стара мережа проіснувала без капітального ремонту з 1968 року.

З обласного фонду сприяння інвестиціям та будівництву отримано кредит на суму 734,5 тис.грн. Заключили угоду з КП «Довжоцький обрій» і з 2019 року тривали роботи. Нажаль тоді та і у наступному 2020 році  завершити роботи не було можливості, як через брак коштів так і через передачу  майна від сільської ради в рамках  реформи децентралізації.

Тому, у 2021 році міським головою Сергієм Гаджуком до виконання першочергових зобов’язань додалось і завершення цього проекту.

Ямпільська міська рада поставила перед собою задачу виділити фінансування та завершити роботи по реконструкції.

З вересня місяця поточного року тривали роботи по прокладанню трубопроводів. За два місяці роботи прокладено ще 1,5 км. траси, підключено відповідне обладнання та під’єднано вже 130 будинків до мережі.

З міського бюджету виділено коштів на дані роботи в сумі 456,1 тис.грн.

З  листопада в кранах северинівчан вже лється вода.

Послуги з обслуговування водогону буде надавати КП «Довжоцький обрій», адже саме на його балансі знаходиться даний обєкт.

Наступним кроком буде розробка тарифу та  заключення договорів на отримання послуг.

Жителі села Северинівки надзвичайно задоволені та вдячні всім, хто сприяв втіленню даного проекту в життя.