І ЕТАП КОНКУРСУ «КОМФОРТНІ ГРОМАДИ» НА 2021 – 2022 РІК ТЕХНІЧНИЙ ВІДБІР ПРОЄКТІВ

Дата: 24.11.2021 12:27

Завершено технічний відбір проєктних заявок у І етапі конкурсу Вінницької обласної Ради «Комфортні громади» на 2021 – 2022 роки.

23 листопада відбулось засідання Ямпільської відбіркової комісії з організації та проведення І етапу конкурсу Вінницької обласної Ради «Комфортні громади» у 2021 – 2022 роках. Після перегляду 6 проєктів, які надійшли до відділу економічного розвитку та інвестицій, відбірковою комісією до голосування було допущено 4 проєктні заявки, які відповідають аплікаційній формі та всім вимогам конкурсу, це:

• «Здорова нація – запорука могутності держави» (придбання урологічного обладнання для Ямпільської лікарні);
  • «Новий дах сільській амбулаторії» (заміна даху в Качківській АЗПСМ);
  • «Сучасна громада для дітей та молоді» (реконструкція центрального парку в м. Ямпіль з облаштуванням скейт парку);
  • «Вшановуючи минуле, будуємо майбутнє» (завершення облаштування центральної площі в с. Дзигівка).

З 25 листопада по 5 грудня відбуватиметься голосування за проектні заявки. Підтримати своїм голосом один із проєктів  ви зможете в пунктах для голосування:

- відділ економічного розвитку та інвестицій, кабінет №3, вул. Свободи, 132;

- Центр надання адміністративних послуг, вул. Замкова 94/2, перший поверх, кабінет начальника ЦНАПу;