Шановні працівники сільського господарства!

Дата: 19.11.2021 12:05

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята - Дня працівників сільського господарства!

Це свято справжніх трудівників та дбайливих господарів, які щодня розумом, серцем, невтомними руками, зберігають багато століть нашу благодатну ниву.

Висловлюємо подяку всім, хто з року в рік забезпечує стабільне зростання агропромислового комплексу громади, всім, чиє життя невід’ємно пов’язане із сільськогосподарським виробництвом.

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту краю та піднесення добробуту всього українського народу. Хай обходять вас стороною природні стихії, а ваші родини живуть у затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї! У день професійного свята бажаю вам всім прихильної долі, вагомих здобутків, миру, невичерпної енергії, професійної удачі!

міський голова Сергій Гаджук