ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ

Дата: 17.11.2021 10:44

У відділеннях лікарні 42 хворих на ковід, на амбулаторному лікуванні - 77

Про захворілих, статистику і лікування у Ямполі

За інформацією директора КП "Ямпільський МЦ ПМСД" Ямпільської міської ради Галини Плахотної, 16.11.2021 р. за медичною допомогою до сімейного лікаря звернулось 206 осіб, в т.ч відвідувань дітей - 38. Здійснено 11 виїздів сімейного лікаря надім. Хворих на ГРВІ - 4, на пневмонію - 35. Хворих на Covid-19 на амбулаторному лікуванні 77 осіб, в т.ч. 3 дітей та 2 медичних працівників.

Зроблено 33 забори зразків біоматеріалу для ПЛР-тестування.

Відправленр в лабораторію 74 зразки.

Вакциновано 143 особи.

В наявності всі вакцини, в т.ч. отримано вакцину Модерна.

Запрошуємо всіх бажаючих на вакцинацію. Захистіть себе та своїх рідних! - звернулась до ямпільчан Галина Плахотна.

Станом на ранок 17 листопада в інфекційному та терапевтичному відділеннях Ямпільської ТЛ перебувають 45 хворих. Із них 42 пацієнти мають підтверджений ковід, троє хворих із підозрою. 39 пневмоній. За останню добу поступило 9 хворих - 8 з ковідом, одна людина з підозрою. З них 8 чоловік - жителі Ямпільської громади, одна особа - з Крижополя. 26 хворих кисневозалежні: 19 - на концентраторах, 6 осіб підключені на пряму подачу кисню, в режимі СІПАП - 1 людина. За минулу добу було використано 26 балонів із киснем, резерв складає 38. Сьогодні машина завантажується киснем в Чернівцях, - розповідає про ситуацію в лікарні заступник директора з медичної частини Вікторія Пінтя. - На жаль, зафіксовано дві смерті від ускладнень коронавірусу - обидва хворих були щеплені однією дозою вакцини.

За матеріалами газети «Ямпільські вісті»