Вебінар для учителів других класів з теми «НУШ та інноваційні технології в початковій школі»

Дата: 15.11.2021 17:45

15 листопада 2021 року на платформі сервісу відеоконференцій Google Meet консультант ЦПРПП відділу освіти, молоді та спорту Ямпільської міської ради Марікуца Л. В. провела вебінар для учителів других класів Ямпільщини з теми «НУШ та інноваційні технології в початковій школі».

Під час онлайн – засідання учасники мали змогу ознайомитися з досвідом роботи колег  Венгер Н. М. (філія ЗСО І-ІІ ст. с.Миронівка  ОНЗ ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 ім. Т. Шевченка м. Ямпіль ), Блок С. Ф. (філія ЗСО І-ІІ ст. с. Качківка ОНЗ ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Довжок) щодо активізації пізнавальної діяльності  на уроках «Я досліджую світ».

Учителі початкових класів Чабан Н. А. (ОНЗ  ЗЗСО І-ІІІ ст. с. В.Кісниця) та Швець Д. М (філія ЗСО І-ІІ ст. с. Гальжбіївка ОНЗ НВК: ЗЗСО І ступеня  - гімназія м. Ямполя) провели майстер - клас з використання інноваційних технологій на уроках математики, української мови та використання цеглинок LEGO в освітньому процесі.

Позитивні емоції, спільне залучення всіх учасників  відеоконференції  до процесу пізнання, обміну знаннями та ідеями спонукало до подальшої співпраці, професійної підтримки та підвищення свого професійного рівня.