ЗАСІДАННЯ  ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ, ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ТА ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

Дата: 15.11.2021 12:34

12 листопада 2021 року з метою підготовки до пленарного засідання чергової 15 сесії міської ради свою роботу розпочала постійна комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища під головуванням Корця В.Ф. У роботі комісії брали участь: Семенюк В.А. – секретар міської ради, Бартко О.Ф. - начальник відділу земельних ресурсів та просторового планування Ямпільської міської ради, Колюшко В.В. – начальник юридичного відділу Ямпільської міської ради. На порядок денний комісії було внесено 73 питання, це: надання дозволу громадянам на складання проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність, затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі, вилучення з користування земельних ділянок, які розташовані на території Ямпільської міської територіальної громади, тощо.

Також, депутати одноголосно підтримали проєкти рішень «Про затвердження символіки Ямпільської міської територіальної громади», «Про звіт старост Ямпільської міської територіальної громади»

Після обговорення питань порядку денного члени комісії прийняли відповідні рішення та рекомендації.