АКЦІЯ «ЗДАЙ КРОВ – ЗБЕРЕЖИ ЖИТТЯ ВОЇНУ-ЗАХИСНИКУ УКРАЇНИ»

Дата: 09.11.2021 17:16

9 листопада 2021 року в м. Ямполі виїзною бригадою на чолі з Головою Парламенту «Всеукраїнської асоціації «Народи світу за мир» генералом Броніславом Олійником проведено акцію «Здай кров - збережи життя воїну-захиснику України».

До благородної справи для порятунку життя наших військовослужбовців на передовій та хворих діток, долучилось 80 жителів нашої громади. Це МЧСівці, майже увесь особовий склад 2-го відділу Могилів-Подільського РТЦ комплектування та соціальної підтримки на чолі із підполковником Віктором Понкрашовим, нацгвардійці, працівники поліції, постійні донори і, так би мовити, новобранці, хто прийшов здати кров вперше.

На акцію прибули, щоб підтримати організаторів і учасників акції, а також висловити їм щиру вдячність за активну громадську позицію, заступник голови Могилів-Подільської районної ради Василь Мельничук та керуюча справами виконавчого комітету Ямпільської міської ради Олеся Віт.