Ямпіль «горить»

Дата: 09.11.2021 16:29

Надходить чимало звернень, скарг на сезонних "паліїв", які розводять вогнища з опалого листя прямо перед будинками, на вулицях, в житлових кварталах, аби-де... Мешканці міста не можуть відчинити вікна помешкань або ж просто висушити випрані речі. Дорослі та діти змушені дихати цим димом. Крім того, дим надовго зависає в повітрі, в результаті чого погіршується видимість на дорогах, що навіть призводить до ДТП. А найгірше те, що спалювання опалого листя несе чималу шкоду здоров'ю людини та природі.

Лише за вихідні дні під час проведення спільних рейдів представниками міської ради з офіцерами громади по м. Ямполі було складено 15 протоколів по статті 152 КУпАП, відповідно до якої порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від 340 до 1360 грн. і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності – від 850 до 1700 грн..