СОЦІАЛЬНА СФЕРА – ЦЕ ОСОБЛИВА ГАЛУЗЬ, ЯКА НАЙБІЛЬШЕ НАБЛИЖЕНА ДО ЖИТТЄВИХ ІНТЕРЕСІВ УСІХ ГРОМАДЯН

Дата: 05.11.2021 09:59

Турбота про людину, її майбутнє, допомога тим, хто її потребує – це надважливі завдання, які щодня виконують працівники Ямпільського територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг.

Працівники  Ямпільського терцентру відвідали своїх підопічних, щоб з кожним поспілкуватися та разом з тим оцінити роботу соціальних робітників. У кожного з літніх людей своя життєва історія, свій біль і горе, різні причини, з яких вони перебувають у важких життєвих обставинах.

В с. Клембівка роботою соціальних робітників наші підопічні задоволені.

В пенсіонерки Галини Тимофіївни, яка  в  цьому  році  вже  відсвяткувала  90-літній ювілей, є свій чіткий розпорядок домашніх справ: це і  приготування  смачного борщу, квашення  капусти, утеплення вікон на зиму. І тут  аж  ніяк  не  обійтись  без  допомоги  соціального  робітника  Ольги Довгуци.

Щирими  спогадами  поділилася  з  нами  і 92-х  річна  одинока  клембівчанка  Параска  Дем’янівна, яка зростала в багатодітній родині, доглядала та  бавила своїх братів і сестер, а потім їх усіх шестеро сама і поховала.

З вдячністю відзивається пенсіонерка про робітника терцентру Ліду Котець, яка допомагає їй справлятися в побуті, по господарству, а також надає психологічну підтримку,  якої  так  гостро  вона потребує.

Люди, яким наші соціальні робітники щодня допомагають долати труднощі і вирішувати важливі життєві проблеми, високо цінують цю благородну і відповідальну працю.