ЯМПІЛЬСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА  МАЄ МАТИ ВЛАСНУ СИМВОЛІКУ

Дата: 03.11.2021 17:51

3 листопада 2021 року відбулося засідання робочої групи Ямпільської міської ради по напрацюванню проєкту рішення міської ради про офіційну символіку Ямпільської територіальної громади.

Засідання відбулося під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Михайла Труби та при участі членів робочої групи Олесі Віт, Наталії Звагольської, Віктора Замишляєва, Олени Гречанюк, Наталії Дорош, Віти Колюшко, Вікторії Ліщенко та Тетяни Паскаленко.

Метою робочої  групи стало обговорення ескізів герба та прапора, які можуть стати офіційною символікою Ямпільської  територіальної громади як відображення історичних, культурних, соціально-економічних та інших місцевих особливостей і традицій.

Під час засідання члени робочої групи розглянули герб Ямпільского району та прапор міста Ямпіль, які функціонували до моменту створення Ямпільської територіальної громади. Завідувач краєзнавчим відділом Ямпільського міського музею образотворчого мистецтва Марина Гринчик  довела до присутніх зміст і опис герба та прапора, відповідно до яких вони несуть інформацію, яка підкреслює індивідуальність громади і є актуальною й дотепер, відповідають всім усталеним геральдичним правилам, а тому можуть бути взяті за основу для затвердження як офіційна символіка новоствореної Ямпільської територіальної громади.

Робочою групою прийнято рішення подати свої висновки  і зображення символіки на оприлюднення у ЗМІ для обговорення та надання пропозицій від громадськості.