Нарада з обговорення бюджету Ямпільської  територіальної громади на 2022 рік

Дата: 03.11.2021 16:15

Сьогодні, 3 листопада, міський голова Сергій Гаджук провів нараду зі старостами 18-ти старостинських округів територіальної громади за участі керівництва міської ради Вадима Семенюка, Людмили Майорової, Михайла Труби, Олесі Віт, керівника комунального підприємства «Ямпільське міське господарство» Михайла Франка та керівників структурних підрозділів міської ради.

У ході наради обговорили питання використання бюджетних коштів протягом 2021 року та окреслили основні підходи до формування бюджету -2022.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Людмила Майорова проаналізувала роботу Ямпільського міського господарства, що проводилась на протязі 9 місяців та поінформувала про  здійснені витрати на такі напрямки господарювання, як ремонт доріг та вулиць, оплату енергоносіїв, озеленення, прибирання, благоустрій, трансферти, заробітну плату працівників з благоустрою та ін.

Начальник фінансового управління Світлана Козюк окреслила загальні параметри бюджету за 9 міс. ц.р. у порівнянні з минулим 2020 роком та зазначила, що аби збільшити бюджет розвитку громади необхідно переглядати структуру наших бюджетних закладів.

У ході обговорення проблемних фінансових питань, дійшли спільної згоди про необхідність створення робочої групи для здійснення аналізу використання бюджетних коштів та розроблення відповідних пропозицій для  формування раціонального та збалансованого бюджету на наступний рік.