ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ

Дата: 03.11.2021 13:16

За інформацією керівника Ямпільського медичного центру первинної медико-санітарної допомоги Галини Плахотної  за 02.11.2021 р. за медичною допомогою до сімейного лікаря звернулось 230 осіб, в т.ч відвідувань дітей - 36. Здійснено 11 виїздів сімейного лікаря надім.

Хворих на ГРВІ - 12, на пневмонію - 26. Хворих на Covid-19 на амбулаторному лікуванні 52 особи, в т.ч. 2 дитини та 3 медичних працівників.

Зроблено 18 заборів зразків біоматеріалу для ПЛР тестування. Відправлено в лабораторію 59 зразків.

Вакциновано 228 осіб.

І дозою вакциновано 6296 осіб, II дозами - 4662 осіб, що становить 18,5% дорослого населення, яке заключило декларації із сімейними лікарями.

Вакциновано вакциною Короновак: І доза 2398 осіб, ІІ дозами - 1395 осіб, вакциною Астразенека: І дозою - 1093 осіб, ІІ дозами - 844 особи, Пфайзер: І дозою - 1948 осіб, ІІ дозами -1630 осіб, Модерна: І дозою - 857 осіб, ІІ дозами - 793 осіб.

Вакцини є в достатній кількості.