РЕВІТАЛІЗАЦІЯ МІСТА

Дата: 02.11.2021 17:15

В Україні стартував новий проєкт в рамках програми Польської допомоги зокрема Міністерства Закордонних Справ Республіки Польща під назвою «Підтримка органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування в Україні в імплементації Державної стратегії регіонального розвитку на 2021-2027 роки у сфері розвитку та ревіталізації міських територій».

З 26 по 28 жовтня в місті Києві відбувався навчальний захід в рамках даного проєкту, участь в якому прийняла начальник відділу економічного розвитку та інвестицій Соловей Ольга, адже Ямпільська міська рада Вінницької області є учасником процесу та входить до 20-ки відібраних міських рад зі всієї України.

Проєкт передбачатиме:

-розробку та внесення на розгляд пропозицій для вдосконалення нормативних актів по ревіталізації міст

-консультування міст щодо розробки програм ревіталізації

-надання фінансової підтримки містам для реалізації конкретних ревіталізаційних проєктів (суб-гранти)

-проведення навчань для представників ОМС на тему ревіталізації міст

-створення методологічного посібника щодо ревіталіації в Україні

-створення експертних мереж по ревіталізації міст.

Ревіталізація міста – це його відновлення, тому Ямпільська міська рада  буде здійснювати ввесь комплекс дій  та переймати досвід сусідніх Польщі та Молдови задля впровадження такого проекту в місті Ямпіль.