ДОТРИМАННЯ ОБМЕЖУВАЛЬНИХ ПРОТИЕПІДЕМІЧНИХ ЗАХОДІВ

Дата: 29.10.2021 15:18

Враховуючи віднесення усієї території України до зони «ЖОВТОГО» рівня епідемічної небезпеки, окремими областями до «ЧЕРВОНОГО» рівня епідемічної небезпеки, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (із змінами), Ямпільська міська рада інформує щодо продовження перевірок на території Ямпільської міської територіальної громади відповідними органами виконавчої влади за дотриманням обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених для відповідного рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Також нагадуємо, на теперішній час діють правила щодо наявності документів про вакцинацію від гострої респіраторної хвороби COVID-19 або про негативний результат на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції чи експрес-тесту на визначення антигену коронавіру SARS-CoV-2, які проведені не більш як за 72 години; або про негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання від зазначеної хвороби, чинність яких підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатку Порталу Дія (Дія) для безпечного та вільного пересування в громадському транспорті чи під час перевезень.

Просимо керівників закладів торгівлі, громадського харчування, розважальних закладів, спортивних залів, перевізників, пасажирів на автобусних маршрутах дотримуватись усіх протиепідемічних заходів.

Бережіть себе та своїх близьких. Будьте здорові.