МЕДІАГРАМОТНІСТЬ

Дата: 26.10.2021 12:35

Відповідно до ініціативи Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки та культури (ЮНЕСКО) від 2012 року щоосені проходить Всесвітній тиждень медійної та інформаційної грамотності.

Україна приєдналась до Глобального тижня медіа та інформаційної грамотності, який проходить з 25 по 31 жовтня. Мета його проведення акцентувати увагу на питаннях медійної освіти, її покращення, а також вміння користуватися інформацією, особливо в умовах гібридної війни.

В умовах війни – як ніколи важливо підвищувати медіаграмотність та стійкість укараїнців до фейків та російської пропаганди.

Міністерством культури та інформаційної політики України ініційовано та реалізується національний проєкт під назвою «Фільтр».

Національний проєкт «Фільтр» знаходиться за посиланням: https://filter.mkip.gov.ua/

Усі заходи, що проводяться мають на меті підвищити рівень обізнаності  суспільства про актуальність проблем дезінформації та важливість розвитку медіаграмотності.