Засідання опікунської ради при виконавчому комітеті Ямпільської міської ради

Дата: 20.10.2021 15:55

19 жовтня 2021 року відбулося засідання опікунської ради при виконавчому комітеті Ямпільської міської ради. В роботі засідання взяли участь: Труба М.Г. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голова опікунської ради; Колюшко Г.А. - начальник відділу соціального та медичного забезпечення Ямпільської міської ради, депутат міської ради; Туренко Л.Є. – головний спеціаліст відділу соціального та медичного забезпечення Ямпільської міської ради, секретар опікунської ради; Гурська А.І. – директор територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Ямпільської міської ради; Пантелейчук Н.П. – начальник відділу освіти, молоді та спорту Ямпільської міської ради; Левицька А.М. – завідувач відділенням соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; Миронишина Валентина Володимирівна – начальник служби у справах дітей Ямпільської міської ради; Колюшко Віта Василівна – начальник юридичного відділу Ямпільської міської ради.

Під час засідання розглянуто звернення жительки с. Качківка  щодо можливості встановлення опіки над недієздатною особою. Опікунською радою прийнято рішення про призначення опікуна, яке надано на затвердження виконавчого комітету Ямпільської міської ради.