ДЕРЖАВНА ПІДТРИМКА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИМ ТОВАРОВИРОБНИКАМ

Дата: 19.10.2021 15:20

Ямпільська міська рада повідомляє, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.08.2021 року № 886 «Про затвердження Порядку використання сільськогосподарських товаровиробників шляхом виділення бюджетних субсидій з розрахунку на одиницю оброблювальних угідь» в поточному році надається державна підтримка сільськогосподарським товаровиробникам – юридичним особам незалежно від організаційно-правової форми і форми власності та фізичним особам-підприємцям  у розмірі до 5000 гривень на один гектар посівів гречки.

Для отримання субсидії отримувачі подають до 15 листопада 2021 року Комісії Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької облдержадміністрації з прийняття рішень щодо виплати субсидії заявку та документи відповідно вищезазначеного Порядку. Вчасно поданими вважаються заява та документи, які надійшли до Департаменту та зареєстровані в системі документообігу до 15 листопада 2021 року.

Форми заявки та інформації про всіх пов’язаних з суб’єктом господарювання осіб затверджені наказом Мінагрополітики України від 03.09.2021р. № 172 (зареєстрований в Мінюсті України № 1262/36884 від 27.09.2021р.) «Про затвердження Положення про комісію Мінагрополітики для державної підтримки сільськогосподарських товаровиробників шляхом виділення бюджетних субсидій з розрахунку на одиницю оброблювальних угідь та форм відповідних документів».