Засідання виконавчого комітету Ямпільської міської ради

Дата: 12.10.2021 17:12

12 жовтня 2021 р. у приміщенні міської ради відбулося чергове засідання  виконавчого комітету Ямпільської міської ради під головуванням заступника міського голови Михайла Труби.

На засіданні було розглянуто 12 питань, серед них питання про готовність комунальних закладів Ямпільської територіальної громади до опалювального сезону та початок опалювального сезону 2021-2022 років на території Ямпільської міської ради, звіт про виконання бюджету за 9-ть місяців, а також розглядалась Комплексна оборонно-правоохоронна програма розвитку  і вдосконалення матеріально-технічної бази військової частини 3008 Національної гвардії України на 2021-2023 роки та Цільова програма Забезпечення протидії протиправній діяльності на державному кордоні в межах Ямпільського контрольованого прикордонного району.

Серед низки питань були питання про зрізання аварійних дерев на території ямпільської громади, внесення змін до адреси і та інші.

По усіх питаннях було прийнято відповідні рішення.