ВИЗНАЧЕНО СТРОКИ ПРОВЕДЕННЯ ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ ВОДНИХ ОБ’ЄКТІВ

Дата: 07.10.2021 13:00

Провести інвентаризацію водних об'єктів у межах громади з виїздом на місця з підготовкою актів інвентаризації за визначеною формою до 15 грудня цього року. Про це йшлося під час засідання комісії з інвентаризації водних об’єктів, лісових ресурсів, земельних ділянок водного фонду, лісогосподарського призначення та об’єктів нерухомого майна, що відносяться до комунальної власності  Ямпільської міської територіальної громади.

«Інвентаризація потрібна не заради інвентаризації, процес не заради процесу – наголосила головуюча на засіданні комісії, заступник міського голови Людмила Майорова. – Ми повинні зрозуміти, якими активами володіє та розпоряджається наша громада, ефективно їх використовувати з точки зору наповненості бюджету громади».

Під час засідання комісії було озвучено методику та порядок проведення інвентаризації, ознайомлено присутніх з відповідними формами для заповнення, визначено відповідальних за певні напрямки роботи працівників.

Проведення інвентаризації зумовлене необхідністю організації виконання завдань, визначених пунктом 5 Рішення Ради національної безпеки і оборони України від 15 квітня 2021 року «Про заходи державної регіональної політики на підтримку децентралізації влади», введеного в дію Указом Президента України від 29 квітня 2021 року№180.