НАШ ПОЧАТОК МОСТУ ПОГОДЖЕНО

Дата: 07.10.2021 12:32

У рамках візиту голови Вінницької ОДА Сергія Борзова на Ямпільщину разом із посадовцями району, громади, журналістами ним було також оглянуто хід підготовчих робіт до будівництва мосту «Ямпіль-Косеуць».

Як бачимо, уже виконано значний об’єм робіт задля старту цього амбіційного проєкту в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». На відрізку дороги до майбутнього об’єкту міждержавного сполучення - безліч техніки та людей. Основу під трасу вкатковано та всипано. На території будівельного містечка вже стоять бурові машини, знаходяться підсипні, будівельні матеріали, металеві конструкції, труби.

Ямпільський міський голова Сергій Гаджук показав присутнім місце над р.Дністер. Воно вже очищене від дерев та порослі. Вже підраховано обсяг вирубки. Ділянка знаходиться під охороною Державної прикордонної служби.

- Це вже визначена точка початку мосту. Буде три палі (опори) по річці Дністер, які погоджені із молдовською стороною. Найвища сягатиме 43 метри. Дорога буде естакадна, по дві смуги руху в кожному напрямку. На місці проводяться геологорозвідувальні роботи. Вивчається стан підземних ґрунтових вод під майбутньою дорогою, - розповів Ямпільський міський голова Сергій Гаджук.

Голова Вінницької ОДА Сергій Борзов запитав, чи місце під майбутній міст не зазнавало підтоплень? Йому повідомили, що підтоплень не було.

- Отже, це свідчення про вдале місце для будівництва мосту, - резюмував Сергій Борзов.

За матеріалами газети «Ямпільські вісті»