ОНЛАЙН НАВЧАННЯ ДЛЯ ПРИЙОМНИХ БАТЬКІВ

Дата: 01.10.2021 17:53

01 жовтня 2021 року в малому залі Ямпільської міської ради, Вінницьким обласним центром соціальних служб було проведено онлайн навчання для прийомних батьків, батьків-вихователів, фахівців із соціальної роботи відділення соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ямпільського територіального центру, які здійснюють соціальний супровід та працівників служби у справах дітей Ямпільської міської ради в рамках заходів, спрямованих на відновлення груп зустрічей прийомних батьків на рівні територіальних громад.

Зустріч проходила у формі вебінару та тривала 4 години з перервою. Були обговорені питання: «Значення спілкування прийомної дитини з біологічними родичами. Травма розлучення з біологічною сім‘єю її наслідки». «Сучасні стратегії захисту права дитини на виховання в сім‘ї». Працівниками обласного центру соціальних служб обговорено з учасниками вебінару значення спілкування прийомної дитини з біологічними родичами, подолання травми розлучення дитини з біологічною сім’єю та її наслідків.

По закінченню заходу відділенням соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ямпільськоо терцентру було розглянуто організаційні та інші поточні питання діяльності прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.