З ТУРБОТОЮ ПРО ДІТЕЙ

Дата: 01.10.2021 12:23

30 вересня в Україні відмічають свято - День  усиновителя. Але це свято не тільки усиновителів, а й усіх тих, хто підклав своє плече знедоленим дітям, дітям, які осиротіли, або залишилися без батьківського піклування. Свято тих, хто не побоявся труднощів і кожного дня віддає частинку свого тепла своїм підопічним, зігріваючи їх своєю турботою і увагою.

Символічно, але 29 вересня, напередодні цього свята, дитячий будинок сімейного типу Шевчук Н.П. відсвяткував ювілей – 12 років з дня створення.

В цей день до сім'ї завітали працівники служби у справах  дітей та відділення соціальних служб  Ямпільського територіального центру, та від імені міського голови  та всієї громади привітали маму-вихователя та вихованців зі святом.

Хочемо побажати цій великій і дружній родині здоров’я, успіхів, злагоди і Божого благословення!