Шановні працівники «Ямпільського приладобудівного заводу»

Дата: 26.09.2021 10:08

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня машинобудівника!

Машинобудування є однією з визначних рис технічно розвиненого суспільства. Саме здатність створювати різноманітні машини і прилади, знаряддя виробництва та предмети споживання стимулює людство до пошуку новітніх шляхів розвитку та удосконалення, сприяє поглибленню науково-технічного прогресу, забезпечує інтенсифікацію виробництва та процвітання різних сфер економіки держави.

«Ямпільський приладобудівний завод» є важливим підприємством для міста. Завдяки вашому високому професіоналізму, майстерності, досвіду та сумлінній праці виробляється сучасна, якісна, конкурентоспроможна продукція, яка користується попитом не лише в Україні, а й за її межами.

Тож нехай ваша праця буде затребуваною, високооплачуваною і перспективною. Високих вам досягнень, постійного руху вперед!

Щиро бажаю вам міцного здоров'я, щастя, добра вам і вашим родинам, добробуту, благополуччя, впевненості у завтрашньому дні.

міський голова Сергій Гаджук