ЗАСІДАННЯ ЯМПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕБ ТА НС

Дата: 23.09.2021 12:18

Враховуючи віднесення усієї території України з 23 вересня 2021 року до зони «ЖОВТОГО» рівня епідемічної небезпеки, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (із змінами) та протокольного рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної небезпеки та надзвичайних ситуацій від 21 вересня 2021 року № 35, враховуючи вимоги протокольного рішення засідання обласного Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території Вінницької області від 20 вересня 2021 року № 8,  22 вересня 2021 року було проведено засідання Ямпільської міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Ямпільської міської ради, де було розглянуто питання щодо обмежувальних заходів в межах Ямпільської міської територіальної громади, та загальний стан ситуації у  вищезазначеній громаді.

Під час засідання обговорювалось чимало питань щодо епідемічного благополуччя громади, основними з яких були:

• дотримання протиепідемічних заходів відповідно до «жовтого» рівня в громадському транспорті, продовольчих ринках, торгівельно-розважальних центрах, закладах громадського харчування, закладах освіти, закладах культури, закладах здоровя, тощо;
  • створення групи по контролю за дотриманням маскового режиму в місцях масового скупчення людей;
  • створення графіку перевірки обєктів за дотриманням протиепідемічних заходів;
  • звернення до населення через ЗМІ  про необхідність дотримання карантинних заходів в умовах зростання захворюваності;
  • посилення контролю за дотриманням умов самоізоляції осіб що мали контакт з підтвердженим випадком коронавірусної хвороби COVID-19.
  • відвідування закладів освіти у разі відсутності більш, як 20 відсотків персоналу закладу освіти документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами) було прийнято рішення з 27 вересня 2021 року перевести заклади освіти на дистанційне навчання крім дошкільних закладів освіти, учнів 1-4 класів та ОНЗ «ЗЗСО І-ІІІ ступенів» с.Велика-Кісниця та її філій, що мають не менше 80% персоналу закладу що отримали документ про повний курс вакцинації. Обмеження діють на час встановлення «жовтої» зони та до моменту досягнення 80% персоналу закладу документа про повний курс вакцинації.

На засіданні комісії було доручено структурним підрозділам Ямпільської міської ради та територіальним органам виконавчої влади в межах Ямпільської міської територіальної громади  перелік завдань для дотримання карантинних заходів та благополуччя населення громади.

Бережіть себе та своїх близьких. Будьте здорові!