КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ДОРОЖНЬОГО ПОКРИТТЯ вул. ГАГАРІНА в с. КАЧКІВКА

Дата: 17.09.2021 15:23

З початком 2021 року, коли Вінницькою обласною Радою було оголошено про конкурс по відбору об’єктів вулично-дорожньої мережі населених пунктів для фінансового забезпечення виконання на них робіт за рахунок субвенції, що спрямовується у сферу дорожнього господарства. Ямпільською міською радою прийнято рішення про участь у ньому, адже ремонтування доріг завжди на часі.

Після аналізу стану відповідних доріг громади, які відповідають критеріям конкурсу, поряд з іншими до числа таких доріг увійшла і вулиця Гагаріна в с.Качківка. Дана дорога пролягає біля школи, дитячого садка, будинку культури, музичної школи, будівлі старостату, базару і має протяжність 480м.

Нагадаємо, що для ремонту цієї вулиці - Ямпільська міська рада виготовила проектно-кошторисну документацію та подала її на обласний конкурс. За результатами конкурсного відбору вона увійшла до переліку об’єктів реконструкції та капітального ремонту вулиць і доріг комунальної власності за рахунок коштів державного дорожнього фонду - на 85% та співфінансування з міського бюджету 15%.

Після проведення процедури відкритих торгів по закупівлі робіт на капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Гагаріна в селі Качківка -  переможцем торгів визнано ТОВ «Шляхбудматеріали» із запропонованою сумою виконання робіт 3598,7 тис. грн., з яким Ямпільська міська рада заключила договір на капітальний ремонт дорожнього покриття.

Розпочались ремонтні роботи 23 серпня, а вже 16 вересня цього року товариством ТОВ «Шляхбудматеріали» укладено верхній чистовий шар полотна та завершило виконання робіт.

Дорога відремонтована за новою технологією та складається з 3 шарів – нижній асфальтовий, слідуючий ШМА і заключний бітумна емульсія що залита гудронатором та покрита щебенем мілкої фракції.

Ямпільська міська рада висловлює вдячність всім за проведену роботу.