Засідання робочої групи по визначенню потреб в соціальних послугах Ямпільської територіальної громади

Дата: 16.09.2021 13:33

16 вересня 2021 року відбулося засідання робочої групи з питань визначення потреб населення Ямпільської міської ради у соціальних послугах та розробці «Соціального паспорту громади». В роботі засідання взяли участь: Труба М. Г. - заступник міського голови; Колюшко Г.А. - начальник відділу соціального та медичного забезпечення Ямпільської міської ради, депутат міської ради; Рузяк Т.М. - заступник начальника відділу соціального та медичного забезпечення Ямпільської міської ради; Гурська А.І.–директор Ямпільського територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Ямпільської міської ради; Куляс С.Г. – начальник Ямпільського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» у Вінницькій області; Левицька А.М. – завідувач відділенням соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; Пантелейчук Н.П. – начальник відділу освіти молоді та спорту Ямпільської міської ради; Гуменна А. В. - секретар комісії, головний спеціаліст відділу соціального та медичного забезпечення Ямпільської міської ради.

Під час засідання проведено аналіз отриманої інформації щодо визначення потреб населення громади у соціальних послугах та обговорено результати проведеного аналізу. Робочою групою прийнято рішення подати на затвердження соціальний паспорт громади на засідання виконавчого комітету Ямпільської міської ради.