АВТОМОБІЛЬ ДЛЯ ПОЛІЦЕЙСЬКОГО ОФІЦЕРА ГРОМАДИ

Дата: 15.09.2021 14:39

5 лютого ц. р. відбулося підписання меморандумів про співпрацю між Головним управлінням Національної поліції у Вінницькій області та територіальними громадами Вінницької області. До проєкту долучилися 59 територіальних громад Вінницької області, у їхньому числі Ямпільська міська територіальна громада.

Відповідно до проєкту « Поліцейський громади», 14 вересня у місті Києві відбулася передача  86 автомобілів для правоохоронців, які працюватимуть у новосформованих об’єднаних територіальних громадах. Усі машини добре обладнані, від аптечки до бензопили, адже ніхто не знає, яку допомогу потрібно буде надати.

Обслуговування техніки буде здійснюватись за рахунок місцевого бюджету.

Ключі від службових авто марки Renault Duster та помпові рушниці отримали поліцейські та керівники об’єднаних територіальних громад з дев’яти областей, а саме Київської, Вінницької, Закарпатської, Полтавської, Житомирської, Луганської, Донецької, Одеської та Дніпропетровської.

До  складу делегації від Ямпільської територіальної громади  до  Києва для отримання сертифіката  учасника проєкту «Поліцейський офіцер громади» та  автомобіля увійшли секретар міської ради Вадим Семенюк та дільничний офіцер поліції Сергій Труба.

Наявність автомобіля посприяє вчасному реагуванню на виклики та повідомлення.