Перший крок до вирішення проблеми

Дата: 13.09.2021 14:46

За останні місяці поточного року на адресу Ямпільської міської ради надходили звернення громадян, які користуються водопостачанням Ямпільського приладобудівного заводу, про підключення їх домоволодінь до міської водопровідної мережі. З метою забезпечення стабільного водопостачання мешканцям житлового масиву по вулиці Генерала Кульчицького було прийняте рішення про об’єднання цих мереж.

Фахівцями комунального підприємства «Ямпільводоканал» проведено обстеження водопроводів та встановлено оптимальний варіант по об’єднанню  водопровідних мереж. На сьогодні влаштовано додатковий залізобетонний колодязь, встановлено запірну арматуру та водопровідну трубу. Перепідключення абонентів буде проводитись після заключення договорів між ними та КП «Ямпільводоканал».

Це перший крок для вирішення питання безперебійного централізованого водопостачання жителів вулиці Генерала Кульчицького та прилеглих до неї вулиць.