Реконструкція мережі водопостачання в с. Северинівка

Дата: 10.09.2021 13:05

У 2019 році Северинівська сільська рада приймала участь у обласній програмі «Питна вода» з проектом «Реконструкція мережі водопостачання в с. Северинівка» на загальну суму 2300,0 тис. грн..

Северинівська сільська рада виготовила проектно-кошторисну документацію, отримала експертизу та всі дозволи на реконструкцію водопровідної мережі.

На реконструкцію водопровідної мережі отримано кредит у обласному фонді сприяння інвестиціям та будівництву на суму 734495 грн., а це на 683640,6 грн. менше ніж очікували.

На протязі 2019 року прокладено майже 7 км водогону по селі, однак завершити об’єкт не було можливості через відсутність коштів та передачі  майна сільських рад, які припинилися в результаті реорганізації  шляхом приєднання до Ямпільської міської ради.

8 вересня поточного року в с. Северинівка розпочаті земляні роботи для укладання трубопроводів по вулицях Сонячна, Центральна, Вишнева. Роботи проводяться для  підключення всієї водопровідної мережі, але  для повного завершення робіт необхідно ще відшукати 455505 грн.