Капітальний  ремонт дорожнього покриття вулиці Сонячна в м. Ямпіль

Дата: 10.09.2021 13:00

Ямпільська міська рада виготовила проектно-кошторисну документацію на ремонт вул. Сонячна в місті Ямпіль та подала її на обласний конкурс по відбору об’єктів вулично-дорожньої мережі населених пунктів для фінансового забезпечення виконання на них робіт за рахунок державної субвенції. За результатами конкурсного відбору вул. Сонячна ввійшла до Переліку об’єктів реконструкції та капітального ремонту  вулиць і доріг комунальної власності за рахунок коштів державного бюджету 85% та співфінансування з міського бюджету 15%.

23.07.2021 року оголошено процедуру відкритих торгів по закупівлі робіт на капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Сонячна в місті Ямпіль на суму 3759,7 тис. грн.. Переможцем торгів 11.08.2021 р. визначено ТОВ «Шляхбудматеріали» із запропонованою сумою виконання робіт 3596,1 тис. грн..

25.08.2021 р. між Ямпільською міською радою та ТОВ «Шляхбудматеріали» заключено договір на капітальний ремонт дорожнього покриття вулиці Сонячна.

9 вересня поточного року ТОВ «Шляхбудматеріали» приступило до виконання ремонтних робіт. Роботи проводяться згідно графіка, тож ми надіємось що вони будуть завершені вчасно і виконані якісно.