РОБОЧІ МОМЕТНИ

Дата: 07.09.2021 15:58

Протягом 26 серпня - 03 вересня 2021 року працівниками відділення соціальних служб для сімї, дітей та молоді Ямпільського територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Ямпільської міської ради спільно із службою у справах дітей Ямпільської міської ради та інспектором ювенальної превенції відділення поліції №1 Могилів-Подільського РВП здійснено:

1. консультування 6 сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах Дзигівського, Гальжбіївського, Качківського старостинських округів та             м. Ямпіль;

2. відповідно до Наказу Міністерства соціальної політики України від 01.07.2016 року № 716 " Про затвердження Державного стандарту соціальної послуги кризового та екстренного втручання" здійснено термінове втручання в кризову ситуацію однієї сім'ї, в якій виховується п’ятеро дітей з метою негайного усунення та мінімізації наслідків даної ситуації, надання сім’ї допомоги та підтримки;

3. проведено благодійну акцію "Підготуємось до школи разом", для дітей з малозабезпечених сімей.

Під час візиту було встановлено, що, нажаль, не всі батьки підтримують належні санітарно-гігієнічні умови проживання, а в окремих сім’ях елементарного прибирання.

За результатами проведеної роботи складено акти відвідувань сімей, з батьками проведена профілактично-роз’яснювальна робота щодо належного виконання батьківських обов’язків, шкідливості вживання алкогольних напоїв, раціонального використання коштів, отриманих на дітей, забезпечення належних умов проживання дітей та дотримання санітарно-гігієнічних норм.        Батьків попереджено про відповідальність передбачену статтею 184 Кодексу України про правопорушення стосовно невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей.