І-ша агропромислова виставка «АГРО-Вінниця»

Дата: 03.09.2021 15:38

Ямпільська міська рада інформує про те, що з 7 по 9 вересня 2021року проходитиме І-ша агропромислова виставка «АГРО-Вінниця». Місце проведення заходу – територія аеропорту «Вінниця» (Вінницька область, Вінницький район, с. Гавришівка).

На виставці буде представлено близько 200 українських виробників і дилерів сучасної сільськогосподарської техніки та устаткування не лише на стендах, а й у справжніх польових умовах за допомогою демо-показів.

Виставку організовує ТОВ «ТД «Промфінінвест» - організатор найбільшої агропромислової виставки в Україні «АГРО» - за підтримкм Вінницької обласної Ради та Вінницької міської ради.

Контактна особа: Єлизавета Савчук – начальник управління по звязках з органами місцевого самоврядування, міжнародного та міжрегіонального співробітництва, проєктної діяльності та сприяння інвестиціям виконавчого апарату обласної Ради, тел. 096 298 378 75.

Запрошуємо взяти участь сільськогосподарських товаровиробників та всіх зацікавлених осіб.