ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ЗНАНЬ

Дата: 01.09.2021 08:58

Дорогі школярі, шановні батьки та вчителі Ямпільської громади! Щиро вітаю усіх вас з Днем знань та початком нового навчального року!

Перше вересня – це святковий день, з якого для кожного починається дорога в країну знань. Особливий він  для тих, хто вперше у житті переступає поріг школи. Цього року більш як 300 першокласників Ямпільщини відкриють для себе довгий, але надзвичайно цікавий та дивовижний шлях нових знань.

Нехай він стане вдалим стартом  у велике  життя, а кожен день у школі буде наповнений цікавими уроками, новими зустрічами і дивовижними відкриттями.

Не менш важливий цей день і для майбутніх випускників, яким цього року доведеться обирати свій професійний напрямок в житті. Цей навчальний рік стане останнім для вас. Бережіть у своїй пам’яті шкільні роки, як неоціненний дарунок долі, непідвладний плину часу образ вчителя, який навчав кожного з вас не тільки читати та писати, а й основам великої науки – життя. А педагогам бажаю успіхів, мудрості і терпіння. Нехай знання та навички, отримані в новому навчальному році вашими вихованцями, стануть гідною основою для нового покоління Ямпільщини.

Бажаю усім  мінцного здоров’я, віри у свої сили, взаєморозуміння,  творчих успіхів та здійснення найзаповітніших мрій. Нехай цей святковий день  принесе  тепло та  гарний настрій у кожен клас, кожну родину.

міський голова Сергій Гаджук