ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ, ЯКІ ЗАГИНУЛИ В БОРОТЬБІ ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ, СУВЕРЕНІТЕТ І ТЕРИТОРІАЛЬНУ ЦІЛІСНІСТЬ УКРАЇНИ

Дата: 29.08.2021 13:15

Сьогодні, 29 серпня, о 10 годині на площі біля міської ради відбувся мітинг-реквієм приурочений до Дня пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. У заході взяли участь: міський голова Сергій Гаджук, заступники міського голови Михайло Труба, Людмила Майорова, секретар міської ради Вадим Семенюк, керівники структурних підрозділів та працівники Ямпільської міської ради, учасники бойових дій на Сході України, військовослужбовці Національної гвардії України, військовослужбовці РТЦК та СП, члени громадської організації «Форпост».

Хвилиною мовчання присутні  вшанували пам’ять Героїв, які віддали своє життя за Україну, за наше з вами світле майбутнє.

До учасників зібрання звернулися міський голова Сергій Гаджук та підполковник  Віктор Понкрашов, які у своїй промові висловили глибоку вдячність захисникам України та низько схилили голови перед подвигом земляків, які віддали своє життя, захищаючи нашу землю.

Відбулося покладання квітів до підніжжя Пам’ятного Знаку учасникам АТО/ООС та до могил Бориса Мар’яновича та Василя Івкуна.

В цей день у старостинських округах  у с.Дзигівка, с. Михайлівка, с. Русава, с. Біла також відбулося покладання квітів до могил земляків:  Олександра Кудими, Василя Віняра, Сергія Дерена, Олександра Перепелиці, які загинули на Сході України.

І плакало небо дощем, немов розуміючи усю тугу та людську біль від втрати кращих синів рідної Ямпільщини.