Урочисті заходи з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України

Дата: 23.08.2021 16:47

23 серпня у Ямпільській міській територіальній  громаді відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Державного Прапора  та 30-ї річниці Незалежності України.

Святкові заходи розпочалися урочистою ходою по центральній вулиці Свободи міста Ямполя, у якій взяли участь учасники АТО/ООС, прикордонники, нацгвардійці, працівники військомату, керівники та працівники Ямпільської міської ради, депутати, трудові колективи організацій, установ, підприємств та делегації старостинських округів громади. По завершенню ходи відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України. Почесне право підняття Прапора було надано Едуарді Хворостовській – «дитині війни», Олександру Харчинському – учаснику бойових дій на Сході України, Сергію Москаленку – учаснику ліквідації аварії на ЧАЕС, Станіславу Покотилу – першокласнику 2021 року.

Урочистості продовжились у Ямпільському міському Центрі дозвілля та культури. Із вітальним словом виступив міський голова Сергій Гаджук, який вручив почесну відзнаку за заслуги перед Могилів-Подільщиною Олександру Харчинському, Подяки голови Вінницької обласної Ради Вячеслава Соколового – Максиму Кожухарю, Тетяні Кіфі, Федору Водянюку. Подяки Ямпільського міського голови отримали кращі представники Ямпільщини за вагомий внесок у розбудову незалежної української держави, значні трудові здобутки, високий професіоналізм, відданість справі розвитку і зміцнення Ямпільської громади – прикордонники, правоохоронці, нацгвардійці, керівники та колективи ряду комунальних підприємств, трудові колективи закладів медицини, освіти і культури, найкращі представники різних виробничих галузей.