XII щорічний фестиваль «Мамину сорочку пригорну до серця»

Дата: 20.08.2021 13:16

19.08.2021 року в селі Клембівка Ямпільської територіальної громади відбувся XII щорічний фестиваль «Мамину сорочку пригорну до серця».

Своєю красою славиться наш Ямпільський край, а ще майстрами в різних жанрах народного мистецтва. Своїми виробами, довершеними та неповторними дивували та вражали майстри на фестивалі.

У фестивалі прийняли участь майстри: СБК Писарівка; Тетяна Бурдейна с.Качківка; РБК м.Ямпіль; СБК Безводне; Крижанівський Віктор Петрович Клембівка; Тетяна Пташнік Ямпіль; Віра Скрупська Ямпіль; Заповідник Буша; Петрошівський старостинський округ; СБК Гонорівка; Савчинська Марія Василівна Клембівка; Валентина Прушинська Михайлівка; Валерій Прилипко Пороги; Олена Барабаш Дзигівка; СБК Буша; М.Малярчук  м.Чернівці; Народний аматорський колектив подільської вишивки «Солов`їні вічка» при Ямпільському музеї ОМ; Ямпільський музей; Сергій та Світлана Погонці с.Крищенці Тульчинська ОТГ; Галина Лялька Клембівка; Лілія Гудзь Клембівка; Галина Місько Клембівка; СБК кКісниця.

У другій половині фестивалю відбувся святковий концерт, який відкривав  Клембівський духовий оркестр під керівництвом Людмили Волошиної. У  святковому концерті взяли участь: Ведучі – тетяна Жошко та Ольга Вікаренко. Клембівський аматорський ансамбль; Марина Махновецька; Ірина Махновецька; «Кіндер стар» керівник  І.Махновецька; «Джанпол»; В.Родукан і Г.Васільєв Ямпільський центр культури і дозвілля Ямпільської міської ради; Вадим Гумений – с.Безводне; Гонорівський вокальний аматорський колектив «Калинонька»; Владислава Горобець; Руслана Ткач; Алла Томашевська; Олег та Людмила Мундір; Дитячий танцювальний колектив ДМШ с.Клембівка; Танцювальний колектив с.Дзигівка; Дует «Самоцвіти» (А.Барабащ, Кудима) с.Дзигівка; Вадим Бурковський; Володимир Чобан; Анатолій Перебийніс. А також поети, які взяли участь в концерті: Галина Гаджук; Алла Серітка.

Неймовірні враження та незабутні емоції залишив по собі фестиваль «Мамину сорочку пригорну до серця». Всі учасники та гості фестивалю дякують організаторам , жителям та Клембівській землі за теплий прийом !